Zespół POZNAJ NASZYCH PSYCHOLOGÓW

Jakub Kielczyk

psychoterapeuta, terapeuta par, założyciel Pracowni

Specjalizuję się w terapii indywidualnej osób potrzebujących wsparcia w trudnych momentach życia, kryzysach, doświadczających problemów w relacjach z innymi ludźmi, odczuwających stany depresyjne i zaburzenia nastroju. Pracuję z osobami zaburzeniami lękowymi, doświadczającymi napadów panicznego lęku.

Zapraszam również osoby zastanawiające się nad zmianą zawodu, czy będące w przełomowych momentach życia. Pracuję także z parami chcącymi przyjrzeć się swojej relacji lub stojącymi przed różnymi życiowymi dylematami.

Zajmuję się tematyką związaną z niepłodnością, trudnościami w trakcie starań o dziecko oraz zbiegów in-vitro, a także wsparciem psychologicznym w trakcie procesu adopcyjnego. Do pracy w tych obszarach zapraszam szczególnie pary oraz mężczyzn.

Prowadzę warsztaty rozwojowe (np. pracy z ciałem), grupy interpersonalne i wsparcia.

Wykształcenie

Uprawnienia psychoterapeutyczne uzyskałem w Studium Psychoterapii Psychologii Procesu, a obecnie jestem w procesie certyfikacji w Polskim Towarzystwie Psychologii Procesu. Ukończyłem kursy doszkalające, m.in. pracy z ciałem “Ciało w procesie terapeutycznym” i “Focusing” w Ośrodku Intra certyfikowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Uczestniczyłem także w szkoleniach związanych ruchem, mindfullness, pracą z grupami i z parami w konflikcie.

Doświadczenie

Moje doświadczenie opiera się z jednej strony na wieloletniej pracy na poziomie osoby organizującej i zarządzającej pracą Pracowni i psychoterapeutów, a z drugiej strony na doświadczeniu klinicznym zdobytym, m.in. w Domu Pomocy Społecznej w Górze Kalwarii im. Waleriana Łukasińskiego, gdzie pracowałem z osobami z zaburzeniami psychicznymi, przewlekle chorymi somatycznie oraz wymagającymi całodobowej opieki.

Prowadzę grupę interpersonalno-wsparciową dla osób borykających się z depresją w ramach projektu Przeciwdziałanie Depresji.

W swojej pracy korzystam z podejścia humanistycznego, w oparciu o metodologię psychoterapii zorientowanej na proces. Swoją pracę poddaję stałej superwizji.

Brałem udział w szkoleniach i spotkaniach z cyklu pracy ze światem WorldWork organizowanej przez Process Work Insitute z Portland, USA.

Prywatnie

Jestem mężem cudownej żony i tatą wspaniałego syna. Uwielbiam góry, wspinaczkę, a zimą – narty. Jestem miłośnikiem motoryzacji i koszykarzem-amatorem.

więcej informacji:
www.kubakielczyk.pl

Terminy przyjęć:

poniedziałki w godz. 10:00-15:00
wtorki w godz. 10:00-21:00
czwartki w godz. 10:00-21:00